کتاب جادوی فکر بزرگ +متن کتاب

کتاب جادوی فکر بزرگ اثر دیوید جوزف شوارتز

کتاب جادوی فکر بزرگ یکی از بهترین کتابهاییست که جزو پرفروشترین و بهترین کتاب روانشناسی قرار گرفته است. افرادی که به دنبال تغییر و تحول هستند بدون شک به اولین مقوله ای که برخورد می کنند مثبت اندیشی می باشد . کتاب جادوی فکر بزرگ یکی از بهترین کتاب روانشناسی انگیزشی در حوزه خودشناسی است که نظر بسیاری از اهل کتاب را به خود جلب کرده است. دیوید جوزرف شوارتز نویسنده موفق آمریکایی با این کتاب توانست بسیاری از مردم جهان را با راه و رسم صحیح تفکر مثبت آشنا کند.

خرید کتاب جادوی فکر بزرگ

بخشی از متن کتاب

زمانی که کتاب را باز می کنیم نویسنده با مهارت زیاد توانسته مخاطب را پای کتاب میخکوب کند.شوارتز نوشته که اگر هر روز صبح قبل از آنکه به سر کار بروید ، دو مشت خاک در کاربراتور اترمیلتان خالی کنید اتومبیلتان چگونه کار خواهد کرد؟ موتور سالمش خیلی زود از کار می افتد و نمی تواند کاری را که از آن انتظار دارید، انجام دهد، افکار منفی و ناخوشایندی که به حافظه خود سپرده اید، همان تأثیر را بر ذهن شما می گذارند.

 افکار منفی، موتور ذهن شما را خراب می کنند. افکار منفی، شما را زیر بار نگرانی، عجز و احساس حقارت از پا در می آورند. آنها شما را در حالی که دیگران به سرعت درگذرند، با کوله باری از مشکلات، کنار جاده رها می کنند

اینکه ابن کتاب در این مقاله در لیست بهترین کتاب روانشناسی قرار گرفته متن بسیار قوی و قابل فهم کتاب است مثلا این بخش را با هم بخوانیم .این کار را انجام دهید: در چنین لحظاتی که با افکار خود خلوت کرده اید، وقتی که رانندگی می کنید و یا به تنهایی غذا می خورید، تجربیات مثبت و  خوشایند خود  را از نظر بگذرانید در بانک حافظه خود افکار مثبت بگذارید، این کار اعتماد به نفس شما را افزون میکند و در شما این احساس مطبوع را برمی انگیزد که به خیلی سرحال هستم، و در ضمن، به حفظ تندرستی شما کمک می کند

دانلود کتاب جادوی فکر بزرگ

در اینجا یک نقشه عالی پیشنهاد شده است. درست پیش از آنکه به خواب  بروید، افکار مثبت را به بانک حافظه خود بسپارید. موهبتهای خود را برشمارید. همه چیزهای خوبی را که به خاطر آنها باید شکرگزار باشید به خاطر آورید: زن با شوهرتان، کودکان، درمان و سلامتی تان را کارهای خوبی را که امروز از مردم دپد دا پد، به یاد آورید. پیروزیها با موفقیتهای بزرگ و کوچکتان را از تقلی بگذرانید. دلائل خرسندی خود را از زنده بودن برشمارید. منبع: بازتاب باور

خرید کتاب جادوی فکر بزرگ نوشته دیوید ژوزف شوارتز

در این قسمت می توانید این کتاب فوق العاده را که به جرات می توان آن را در صدر بهترین کتاب روانشناسی قرار داد ، را تهیه کنید و براحتی آن را دریافت کنید .در نظر داشته باشید این نسخه کاملترین نسخه کتاب جادوی فکر بزرگ می باشد.

 

معرفی بهترین کتاب های روانشناسی

شاید بخواهید نگاهی به بهترین کتاب های روانشناسی از دیدگاه مخاطبان و کتابدارها بیندازید . ما تمامی کتاب هایی که می تواند زندگی شما را تغییر دهد را همراه با خلاصه ای از آن را به صورت کلیپ آماده کرده ایم که می توانید مشاهده نمائید.

Support

ایمان کرامتی سلام خدمت شما، ایمان هستم مدیر و موسس آیکاوب، بیش از 6 سال هست تو حوزه وب هستم و در کنار وبلاگ نویسی و طراحی سایت و همچنین برنامه نویسی اندروید در زمینه شبکه و دوربین های مداربسته نیز فعالیت دارم. خوشحال میشم اگه سوالی داشته باشید با بنده مطرح کنید.

دیدگاه کاربران ...

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید